Serwis, montaż, naprawa klimatyzacji
Łódź

serwis klimatyzacj Łódź

Instalacja klimatyzacji

Oferujemy Państwu montaż urządzeń klimatyzacyjnych kupionych u nas w firmie jak i pochodzących od innego dostawcy. Bardzo zachęcamy Państwa do kupna całego zestawu klimatyzatora wraz z montażem, gdyż wtedy firma Arctic Klimat jest gwarantem urządzenia oraz wykonanej instalacji.

Długość okresu gwarancyjnego wynosi do 60 miesięcy. W przypadku kupna całego zestawu klient nie ponosi żadnych kosztów napraw oraz innych kosztów w przypadku awarii. Jeśli jednak klimatyzator jest zakupiony u innego dystrybutora, wówczas firma Arctic Klimat nie jest gwarantem klimatyzatora.

Napisz do nas i uzyskaj darmową wycenę montażu klimatyzatora lub wygeneruj wycenę na stronie internetowej klikając na ikonę po lewej stronie ekranu.

naprawa klimatyzacji Łódź

Naprawa klimatyzacji

Firma Arctic Klimat z siedzibą w Łodzi zatrudnia kadrę techniczną z branży klimatyzacji, wentylacji oraz pomp ciepła.

Serwisujemy i konserwujemy już ponad 1500 urządzeń na terenie Polski, a wszyscy nasi technicy posiadają niezbędne kompetencje oraz uprawnienia do naprawy urządzeń klimatyzacyjnych.

Cała kadra uczestniczy w corocznych szkoleniach organizowanych przez producentów klimatyzacji, tak abyśmy mogli naprawiać i instalować najnowszy sprzęt z branży klimatyzacji.

Wyślij do nas wiadomość e-mail, a my zajmiemy się twoim klimatyzatorem.

R22

Wymiana gazu R22

Od 01.01.2010 czynnik chłodniczy R22 jest wycofany z obiegu w krajach Unii Europejskiej.

Firma Arctic Klimat proponuje profesjonalną wymianę i utylizację gazu R22. Czynnik R22 zostaje zastąpiony ekologicznym zamiennikiem typu drop-in. Nie wymaga to wymiany podzespołów klimatyzatora. Proponowana usługa jest najprostszym sposobem rozwiązania problem urządzeń pracujących na R22.

Z uwagi na duże zainteresowanie wymianą
gazu R22 na inny czynnik ekologiczny, podpisaliśmy umowę z firmą PROZON, która utylizuje czynnik R22.

Serwis klimatyzacji Łódź

Arctic-Klimat Łódź prowadzi także serwis urządzeń klimatyzacyjnych. Zespół doświadczonych techników - specjalistów z branży zajmuje się naprawą i konserwacją urządzeń klimatyzacyjnych, a także wentylacji, rekuperacji i pomp ciepła na terenie całego kraju. Cała kadra regularnie poszerza swoją wiedzę na specjalistycznych szkoleniach, u najbardziej renomowanych producentów. Dzięki temu cała firma jest na bieżąco z najnowszymi technologiami innowacjami z branży.