Pompy ciepła i klimatyzacja
Piotrków Trybunalski i okolice

Postaw na nowoczesne instalacje grzewcze i klimatyzacyjne, dzięki którym zapewnisz komfortowe warunki w każdym pomieszczeniu przez cały rok. Zapewniamy projekt instalacji, realizujemy montaż pomp ciepła i klimatyzacji, a także doradzamy i serwisujemy sprzęt. Specjalizujemy w kompleksowej obsłudze klientów, dzięki czemu możesz liczyć na gotowe rozwiązanie.


Pompy ciepła Piotrków Trybunalski - montaż i rodzaje

Montaż pompy ciepła to rozwiązanie na długie lata. Przy stale rosnących kosztach ogrzewania, to jedno z najpewniejszych wyjść, by zapewnić sobie ciepło mimo nieustannie wzrastających cen paliw. Nowoczesne instalacje pomp ciepła to dobre rozwiązanie zarówno do nowych, jak i zmodernizowanych budynków.


Projekt i montaż pomp ciepła

Pompy ciepła to dziś najbardziej ekologiczne i nowoczesne rozwiązanie grzewcze. Instalacja pompy ciepła pozwoli zyskać nawet 5-krotnie niższe koszty eksploatacji w porównaniu z innymi źródłami ogrzewania. A w ich przypadku ceny będą tylko rosnąć.

Dzięki ogrzewaniu powietrzną pompą ciepła wykorzystujesz odnawialne źródła energii. Tobie jest przyjemnie, a środowisko na tym nie traci. Urządzenia pobierają ciepło z otoczenia, a jednocześnie nie wymagają montażu drogich i trudnych w obsłudze systemów. Tu liczy się wydajność i twoja wygoda.

Działamy kompleksowo:
- dobieramy pompy ciepła idealne do twojego budynku,
- modernizujemy kotłownie, by przystosować ją do pompy ciepła,
- instalujemy pompy ciepła,
- zapewniamy obsługę gwarancyjną po montażu,
- świadczymy serwis pogwarancyjny.

Jeśli szukasz sposobu na ogrzanie domu w wydajny sposób - montaż pompy ciepła, który zapewnimy w Arctic-Klimat, będzie najlepszym rozwiązaniem.

Pompa ciepła

Pompy ciepła - rodzaje

Montaż pompy ciepła pozwala nie tylko na ocieplenie pomieszczeń, ale również na ich chłodzenie. Nowoczesne urządzenia, którymi dysponujemy w Arctic-Klimat, pozwalają na utrzymanie idealnej temperatury o każdej porze roku.

W naszej ofercie dostępne są:
- pompy ciepła Mitsubishi Electric,
- powietrzne pompy ciepła Panasonic,
- pompy ciepła Daikin.

Klimatyzacja do domów, mieszkań i biur

Wybierz firmę, która zapewni kompleksowe wykonanie klimatyzacji w Piotrkowie Trybunalskim. Zapewniamy projekt, profesjonalne doradztwo w zakresie wyboru urządzenia, a także instalację, konserwację i serwis klimatyzacji. Niezależnie od tego, czy szukasz klimatyzacji do biur, domów, mieszkań czy serwerowni - wykonamy ją dla ciebie, naprawimy i przygotujemy do kolejnego sezonu.


Montaż klimatyzacji

Wybór energooszczędnej i niezawodnej klimatyzacji do domu, mieszkania czy biura może być trudny. Tym bardziej że na rynku istnieją różne rodzaje modeli od wielu producentów. Czasem ciężko ustalić, czy lepszy będzie montaż klimatyzacji typu split, multi split, przypodłogowej czy kanałowej. Zaufaj fachowym doradcom Arctic-Klimat - podpowiemy, które rozwiązanie będzie odpowiednie.


Serwis klimatyzacji Piotrków Trybunalski

Pogadamy nie tylko w instalacji klimatyzacji w Piotrkowie Trybunalskim, ale także oferujemy pełną obsługę serwisową. Zajmujemy się odgrzybianiem i czyszczeniem - czyli pełną konserwacją klimatyzacji. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że oddychasz świeżym, chłodnym powietrzem, które jest wolne od alergenów, bakterii, czy kurzu.


Te klimatyzatory możemy zamontować u ciebie

W Arctic-Klimat oferujemy wyłącznie klimatyzatory znanych i cenionych marek. Zapewniamy klimatyzacje domowe, biurowe, do mieszkań i serwerowni, jednocześnie gwarantując montaż i serwis. Jesteśmy dystrybutorem zestawów klasy premium, standardowej i budżetowej. W ofercie są:
- klimatyzatory Airwell,
- klimatyzatory Daikin,
- klimatyzatory Fujitsu,
- klimatyzatory Gree,
- klimatyzatory LG,
- klimatyzatory MDV,
- klimatyzatory Mitsubishi Electric,
- klimatyzatory Panasonic,
- klimatyzatory Samsung.